Nasza wizja

Nie można oferować naprawdę rewolucyjnych drzwi bez ciągłego rozwoju oraz poszanowania dla wszystkich, którzy mają wkład w ten rozwój - Pracowników i Klientów. Chcemy zawsze o tym pamiętać.

„Problemy dzisiaj przekształcamy w sukces jutra” – drzwi marki Disting materializowały się w naszych głowach w odpowiedzi na problemy zgłaszane przez Klientów wobec drzwi robionych z innych materiałów, zwłaszcza stali. Nie pozostaliśmy bezradni wobec tego  – szukaliśmy rozwiązań, które uczyniłyby komfort użytkowania naszych drzwi sztandarem firmy.

Dziś produkujemy drzwi, w których nie musimy niczego ukrywać i z których jesteśmy autentycznie dumni. Chcemy docierać z nimi w kolejne części kraju, a nawet poza jego granice – już w tym momencie nasze drzwi dostępne są w Czechach i na Słowacji, a wkrótce będziemy zdobywać kolejne rynki.

Ważne pozostanie bycie w zgodzie z nowinkami w branży drzwi – nie ustaniemy w ulepszaniu i rozszerzaniu naszej oferty. Nie tracimy ponadto z oczu innowacyjności – to cel, który przyświeca wszystkim naszym myślom o przyszłości.

Na drodze wzrostów i zwiększania produkcji nie zapominamy i nie zamierzamy zapomnieć o ludziach – codzienna praca ich rąk przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Będziemy dbać o komfort i bezpieczeństwo pracy naszych pracowników, godne wynagrodzenie oraz dobrą atmosferę w pracy.

Aktualności

2023-02-14 17:31:00

Wydaliśmy kolejną edycję katalogu drzwi zewn. stalowo-drewnianych Disting. Zacznie obowiązywać od poniedziałku 20.02.2023 r.

Czytaj więcej
2022-04-13 22:17:16

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi Disting, jaka wchodzi w życie w poniedziałek, 25 kwietnia.

Czytaj więcej
2021-12-19 21:25:51

Z okazji Świąt i Nowego 2022 Roku ślemy Państwu wyrazy wdzięczności oraz najlepsze życzenia.

Czytaj więcej

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK