Nasza wizja

Nie można oferować naprawdę rewolucyjnych drzwi bez ciągłego rozwoju oraz poszanowania dla wszystkich, którzy mają wkład w ten rozwój - Pracowników i Klientów. Chcemy zawsze o tym pamiętać.

„Problemy dzisiaj przekształcamy w sukces jutra” – drzwi marki Disting materializowały się w naszych głowach w odpowiedzi na problemy zgłaszane przez Klientów wobec drzwi robionych z innych materiałów, zwłaszcza stali. Nie pozostaliśmy bezradni wobec tego  – szukaliśmy rozwiązań, które uczyniłyby komfort użytkowania naszych drzwi sztandarem firmy.

Dziś produkujemy drzwi, w których nie musimy niczego ukrywać i z których jesteśmy autentycznie dumni. Chcemy docierać z nimi w kolejne części kraju, a nawet poza jego granice – już w tym momencie nasze drzwi dostępne są w Czechach i na Słowacji, a wkrótce będziemy zdobywać kolejne rynki.

Ważne pozostanie bycie w zgodzie z nowinkami w branży drzwi – nie ustaniemy w ulepszaniu i rozszerzaniu naszej oferty. Nie tracimy ponadto z oczu innowacyjności – to cel, który przyświeca wszystkim naszym myślom o przyszłości.

Na drodze wzrostów i zwiększania produkcji nie zapominamy i nie zamierzamy zapomnieć o ludziach – codzienna praca ich rąk przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Będziemy dbać o komfort i bezpieczeństwo pracy naszych pracowników, godne wynagrodzenie oraz dobrą atmosferę w pracy.

Aktualności

2017-12-09 19:40:48

Nadchodzą najpiękniejsze Święta, zbliża się Nowy Rok. To czas, kiedy chcemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia i podziękować za dotychczasową współpracę!

Czytaj więcej
2017-12-19 09:36:25

22 stycznia 2018 roku wejdzie w życie kolejna edycja naszego katalogu Disting. Przyniesie ona korektę cen oraz kilka innych zmian w ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Czytaj więcej
2017-07-24 18:21:00

Przedstawiamy Państwu kolejną odsłonę katalogu drzwi stalowo-drewnianych Disting. Odmieniona szata graficzna to tło dla wielu nowości w ofercie, w tym nowej grupy drzwi. Poznajcie Państwo modele Nicolo!

Czytaj więcej

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK