Nasza wizja

Nie można oferować naprawdę rewolucyjnych drzwi bez ciągłego rozwoju oraz poszanowania dla wszystkich, którzy mają wkład w ten rozwój - Pracowników i Klientów. Chcemy zawsze o tym pamiętać.

„Problemy dzisiaj przekształcamy w sukces jutra” – drzwi marki Disting materializowały się w naszych głowach w odpowiedzi na problemy zgłaszane przez Klientów wobec drzwi robionych z innych materiałów, zwłaszcza stali. Nie pozostaliśmy bezradni wobec tego  – szukaliśmy rozwiązań, które uczyniłyby komfort użytkowania naszych drzwi sztandarem firmy.

Dziś produkujemy drzwi, w których nie musimy niczego ukrywać i z których jesteśmy autentycznie dumni. Chcemy docierać z nimi w kolejne części kraju, a nawet poza jego granice – już w tym momencie nasze drzwi dostępne są w Czechach i na Słowacji, a wkrótce będziemy zdobywać kolejne rynki.

Ważne pozostanie bycie w zgodzie z nowinkami w branży drzwi – nie ustaniemy w ulepszaniu i rozszerzaniu naszej oferty. Nie tracimy ponadto z oczu innowacyjności – to cel, który przyświeca wszystkim naszym myślom o przyszłości.

Na drodze wzrostów i zwiększania produkcji nie zapominamy i nie zamierzamy zapomnieć o ludziach – codzienna praca ich rąk przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Będziemy dbać o komfort i bezpieczeństwo pracy naszych pracowników, godne wynagrodzenie oraz dobrą atmosferę w pracy.

Aktualności

2019-07-04 17:52:20

17 lipca wchodzi w życie oznaczona numerem 2019/2 odsłona katalogu Disting. Prezentujemy w niej aż trzy nowe grupy drzwi! Co oprócz nich przygotowaliśmy dla Klientów?

Czytaj więcej
2019-02-10 20:28:09

Oferta drzwi zewnętrznych stalowo-drewnianych Disting ewoluuje. Wraz z nowym katalogiem na rok 2019 wprowadzamy kilka drobnych zmian i nowości. Co dokładnie zmienia się w naszej ofercie?

Czytaj więcej
2018-12-21 19:50:13

Życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze na nadchodzący czas Świąt oraz cały 2019 rok. Niech będzie to czas realizacji planów i spełniania marzeń. Oby okoliczności oraz wsparcie rodziny i przyjaciół w tym pomagało. 

Czytaj więcej

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK