Historia firmy

Historia producenta drzwi marki Disting – firmy KR CENTER Sp. z o.o. – sięga czerwca 2008 roku. Solidnym fundamentem stało się tu zbierane od lat doświadczenie jej właścicieli w branży drzwiowej.

Firma wyrosła z pewności, że na rynku jest miejsce na świeże podejście do produkcji drzwi oraz zrozumienia, że nie wszystkie potrzeby zgłaszane przez Klientów znajdują odpowiedź w ofercie rynkowej. Drzwi, które zaproponowaliśmy, znalazły uznanie i zostały docenione przez tysiące osób.

Na fali tego sukcesu z entuzjazmem rozwijaliśmy naszą firmę, przyjmując wyzwania i pokonując problemy. Rosnące potrzeby produkcyjne sprawiły, że zaczęło nam brakować przestrzeni. Dlatego kamieniem milowym w rozwoju firmy stał się sierpień 2013 roku. To właśnie wtedy przenieśliśmy naszą siedzibę z Żor do ogromnej hali w Wodzisławiu Śląskim.

Nowa przestrzeń dała nam większe możliwości. Gromadzone od wielu lat doświadczenie, rozmowy z Klientami o użytkowaniu drzwi, ich wadach i zaletach, podsunęły nam myśl o wprowadzeniu do oferty nowości – drzwi z klasy premium, które byłyby idealne i bezkompromisowe. Tak powstały drzwi Disting – innowacyjne drzwi stalowo-drewniane, charakteryzujące się zaletami modeli drewnianych i pozbawione wad modeli stalowych. To nasza duma i krok naprzód dla całej branży drzwiowej. Cieszymy się, że to my go wykonaliśmy!

 

Aktualności

2023-02-14 17:31:00

Wydaliśmy kolejną edycję katalogu drzwi zewn. stalowo-drewnianych Disting. Zacznie obowiązywać od poniedziałku 20.02.2023 r.

Czytaj więcej
2022-04-13 22:17:16

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi Disting, jaka wchodzi w życie w poniedziałek, 25 kwietnia.

Czytaj więcej
2021-12-19 21:25:51

Z okazji Świąt i Nowego 2022 Roku ślemy Państwu wyrazy wdzięczności oraz najlepsze życzenia.

Czytaj więcej

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK