Historia firmy

Historia producenta drzwi marki Disting – firmy KR CENTER Sp. z o.o. – sięga czerwca 2008 roku. Solidnym fundamentem stało się tu zbierane od lat doświadczenie jej właścicieli w branży drzwiowej.

Firma wyrosła z pewności, że na rynku jest miejsce na świeże podejście do produkcji drzwi oraz zrozumienia, że nie wszystkie potrzeby zgłaszane przez Klientów znajdują odpowiedź w ofercie rynkowej. Drzwi, które zaproponowaliśmy, znalazły uznanie i zostały docenione przez tysiące osób.

Na fali tego sukcesu z entuzjazmem rozwijaliśmy naszą firmę, przyjmując wyzwania i pokonując problemy. Rosnące potrzeby produkcyjne sprawiły, że zaczęło nam brakować przestrzeni. Dlatego kamieniem milowym w rozwoju firmy stał się sierpień 2013 roku. To właśnie wtedy przenieśliśmy naszą siedzibę z Żor do ogromnej hali w Wodzisławiu Śląskim.

Nowa przestrzeń dała nam większe możliwości. Gromadzone od wielu lat doświadczenie, rozmowy z Klientami o użytkowaniu drzwi, ich wadach i zaletach, podsunęły nam myśl o wprowadzeniu do oferty nowości – drzwi z klasy premium, które byłyby idealne i bezkompromisowe. Tak powstały drzwi Disting – innowacyjne drzwi stalowo-drewniane, charakteryzujące się zaletami modeli drewnianych i pozbawione wad modeli stalowych. To nasza duma i krok naprzód dla całej branży drzwiowej. Cieszymy się, że to my go wykonaliśmy!

 

Aktualności

2019-07-04 17:52:20

17 lipca wchodzi w życie oznaczona numerem 2019/2 odsłona katalogu Disting. Prezentujemy w niej aż trzy nowe grupy drzwi! Co oprócz nich przygotowaliśmy dla Klientów?

Czytaj więcej
2019-02-10 20:28:09

Oferta drzwi zewnętrznych stalowo-drewnianych Disting ewoluuje. Wraz z nowym katalogiem na rok 2019 wprowadzamy kilka drobnych zmian i nowości. Co dokładnie zmienia się w naszej ofercie?

Czytaj więcej
2018-12-21 19:50:13

Życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze na nadchodzący czas Świąt oraz cały 2019 rok. Niech będzie to czas realizacji planów i spełniania marzeń. Oby okoliczności oraz wsparcie rodziny i przyjaciół w tym pomagało. 

Czytaj więcej

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK