Historia firmy

Historia producenta drzwi marki Disting – firmy KR CENTER Sp. z o.o. – sięga czerwca 2008 roku. Solidnym fundamentem stało się tu zbierane od lat doświadczenie jej właścicieli w branży drzwiowej.

Firma wyrosła z pewności, że na rynku jest miejsce na świeże podejście do produkcji drzwi oraz zrozumienia, że nie wszystkie potrzeby zgłaszane przez Klientów znajdują odpowiedź w ofercie rynkowej. Drzwi, które zaproponowaliśmy, znalazły uznanie i zostały docenione przez tysiące osób.

Na fali tego sukcesu z entuzjazmem rozwijaliśmy naszą firmę, przyjmując wyzwania i pokonując problemy. Rosnące potrzeby produkcyjne sprawiły, że zaczęło nam brakować przestrzeni. Dlatego kamieniem milowym w rozwoju firmy stał się sierpień 2013 roku. To właśnie wtedy przenieśliśmy naszą siedzibę z Żor do ogromnej hali w Wodzisławiu Śląskim.

Nowa przestrzeń dała nam większe możliwości. Gromadzone od wielu lat doświadczenie, rozmowy z Klientami o użytkowaniu drzwi, ich wadach i zaletach, podsunęły nam myśl o wprowadzeniu do oferty nowości – drzwi z klasy premium, które byłyby idealne i bezkompromisowe. Tak powstały drzwi Disting – innowacyjne drzwi stalowo-drewniane, charakteryzujące się zaletami modeli drewnianych i pozbawione wad modeli stalowych. To nasza duma i krok naprzód dla całej branży drzwiowej. Cieszymy się, że to my go wykonaliśmy!

 

Aktualności

2017-12-09 19:40:48

Nadchodzą najpiękniejsze Święta, zbliża się Nowy Rok. To czas, kiedy chcemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia i podziękować za dotychczasową współpracę!

Czytaj więcej
2017-12-19 09:36:25

22 stycznia 2018 roku wejdzie w życie kolejna edycja naszego katalogu Disting. Przyniesie ona korektę cen oraz kilka innych zmian w ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Czytaj więcej
2017-07-24 18:21:00

Przedstawiamy Państwu kolejną odsłonę katalogu drzwi stalowo-drewnianych Disting. Odmieniona szata graficzna to tło dla wielu nowości w ofercie, w tym nowej grupy drzwi. Poznajcie Państwo modele Nicolo!

Czytaj więcej

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK