Zestaw okuć dla drzwi Disting teraz w niższej cenie

2017-09-11 13:09:27

Dla wszystkich Klientów, którzy zdecydują się na zakup drzwi Disting, przygotowaliśmy promocję: zestaw idealnie dopasowanych okuć w niższej cenie!

Do każdego skrzydła Disting z naszego katalogu nabyć Państwo mogą zestaw okuć w niższej cenie, równej 369 zł z VAT (300 zł bez VAT). W jego skład wchodzą:

  • klamka Haga w kolorze inox,
  • rozeta Haga w kolorze inox, rozstaw 72 mm,
  • wkładki WILKA w systemie jednego klucza, klasa B.

Akcesoria te to wysokiej jakości, sprawdzone elementy wyposażenia drzwi, które gwarantują Państwu długą i bezproblemową pracę. Nawet w warunkach wytężonej eksploatacji akcesoria te zachowają długą żywotność i ładny wygląd. Proponujemy je Państwu w modnym i pasującym do wszystkich oklein z naszej palety Disting kolorze inox. Jeśli się Państwo zdecydują na zakup, otwory montażowe zostaną wykonane gratis!

Przypominamy, że w cenie skrzydła Disting zawierają się już zamek górny trójbolcowy, zamek dolny trójbolcowy, bolce antywyważeniowe, zawiasy regulowane w 3 płaszczyznach, próg aluminiowo-drewniany, ościeżnica i uszczelki. Zapraszamy do uzupełnienia tego kompletu o okucia najwyższej jakości!

Promocyjny zestaw okuć

Aktualności

2020-02-18 19:36:38

1 marca wchodzi w życie nowa edycja katalogu Disting. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami!

Czytaj więcej
2019-12-14 15:54:50

Przed nami najpiękniejszy czas w roku! Życzymy Państwu, aby te Święta były czasem odpoczynku i nadziei. Niech podsumowania robione na koniec roku okażą się satysfakcjonujące, a radość tych dni da Państwu energię do planów na cały 2020 rok. 

Czytaj więcej
2019-07-04 17:52:20

17 lipca wchodzi w życie oznaczona numerem 2019/2 odsłona katalogu Disting. Prezentujemy w niej aż trzy nowe grupy drzwi! Co oprócz nich przygotowaliśmy dla Klientów?

Czytaj więcej

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK