Dwa zestawy okuć dostępne w ofercie Disting

2019-05-30 15:24:52

Dla wszystkich drzwi z oferty Disting dostępne są dwa zestawy okuć w promocyjnych cenach. Co je wyróżnia?

Uwaga: aktualność ma charakter archiwalny. Promocja jest nieaktualna. Po aktualne informacje odsyłamy do katalogu. 

Wraz z drzwiami z oferty Disting zamówić można jeden z dwóch kompletów okuć. Pierwszy z nich, Disting Standard, to zestaw, w skład którego wchodzą klamka i rozeta Haga w kolorze inox oraz wkładki Gerda w systemie jednego klucza. Cena tego zestawu przy zakupie z drzwiami Disting to 250 zł netto (307,50 zł brutto).

W drugim zestawie, Disting Premium, oprócz klamki i rozety Haga, znajdują się także wkładki antywłamaniowe w systemie jednego klucza. Cena tego zestawu to 350 zł netto (403,50 zł brutto).

Warto zwrócić uwagę na oferowane klamkę i rozetę Haga. Ich design pasuje do wszystkich modeli z naszej oferty, a jakość gwarantowana jest przez renomowanego producenta, firmę Axa. Klamka cechuje się solidnym szyldem o anodowanej powierzchni, co gwarantuje odporność nawet na lata intensywnej pracy. Okucia oferujemy w uniwersalnym kolorze inox, dzięki czemu pasować będą do drzwi niezależnie od wybranej okleiny.

Zarówno zestaw Disting Standard, jak i Disting Premium dostępne są w promocyjnych cenach. Elementy wchodzące w ich skład, kupowane pojedynczo, kosztowałyby dużo więcej. Zapraszamy serdecznie do zakupu!

Aktualności

2019-07-04 17:52:20

17 lipca wchodzi w życie oznaczona numerem 2019/2 odsłona katalogu Disting. Prezentujemy w niej aż trzy nowe grupy drzwi! Co oprócz nich przygotowaliśmy dla Klientów?

Czytaj więcej
2019-02-10 20:28:09

Oferta drzwi zewnętrznych stalowo-drewnianych Disting ewoluuje. Wraz z nowym katalogiem na rok 2019 wprowadzamy kilka drobnych zmian i nowości. Co dokładnie zmienia się w naszej ofercie?

Czytaj więcej
2018-12-21 19:50:13

Życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze na nadchodzący czas Świąt oraz cały 2019 rok. Niech będzie to czas realizacji planów i spełniania marzeń. Oby okoliczności oraz wsparcie rodziny i przyjaciół w tym pomagało. 

Czytaj więcej

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK