Katalog Disting na przełom roku 2021/22 już dostępny

2021-11-16 06:00:50

Zapraszamy do pobrania najnowszego katalogu drzwi zewnętrznych Disting. Co ważne, ceny drzwi nie wzrosną. 

Nowy katalog obowiązuje od 22 listopada 2021.

Na jego stronach mogą Państwo poznać zalety wynikające z przemyślanej konstrukcji drzwi stalowo-drewnianych. Są one przyjazne dla ciepła – zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną. Dodatkowo wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością, która sprawia, że będą dobrze pracować przez lata.

Warto zwrócić uwagę na mnogość modeli. Większość z nich wyróżnia się nowoczesnym wyglądem, dzięki czemu będą świetnie pasować do elewacji współczesnych domów. Posiadamy także modele o klasycznym wyglądzie. Drzwi różnią się m.in. tłoczeniami, przeszkleniami i ramkami wokół szyb. Dostępne są w modnych kolorach.

Ofertę drzwi Disting wyróżnia także fakt, że można nabyć je wraz z naświetlami górnymi i bocznymi, a do dyspozycji Klientów są aż trzy kolory progów. Wiele modeli dostępnych jest ponadto z zamkiem listwowym.

To wszystko sprawia, że drzwi zewnętrzne Disting – odkąd wprowadziliśmy je do oferty – cieszą się dużą popularnością i zadowoleniem wielu Klientów.

Tym, którzy chcą mieć pewność, że akcesoria będą równie dobre, co drzwi z serii Disting, polecamy dopasowane okucia. Na szczególną uwagę zasługują komplety okuć – wszystko, co stanowi niezbędne uzupełnienie drzwi, można nabyć w niższej cenie.

Szczegółowe informacje o ofercie drzwi Disting znajdą Państwo w katalogu, który dostępny jest w wersji interaktywnej.

Aktualności

2022-04-13 22:17:16

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi Disting, jaka wchodzi w życie w poniedziałek, 25 kwietnia.

Czytaj więcej
2021-12-19 21:25:51

Z okazji Świąt i Nowego 2022 Roku ślemy Państwu wyrazy wdzięczności oraz najlepsze życzenia.

Czytaj więcej
2021-11-16 06:00:50

Zapraszamy do pobrania najnowszego katalogu drzwi zewnętrznych Disting. Co ważne, ceny drzwi nie wzrosną. 

Czytaj więcej

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK