Katalog Disting 2023/1 - dostępny!

2023-02-14 17:31:00

Wydaliśmy kolejną edycję katalogu drzwi zewn. stalowo-drewnianych Disting. Zacznie obowiązywać od poniedziałku 20.02.2023 r.

Z pewnością ucieszy Państwa informacja, że ceny drzwi udało się obniżyć!

Pozostałe zmiany przedstawiamy poniżej:

  • W celu ujednolicenia naszej oferty drzwi stalowych wprowadzamy podział dostępnych rozwiązań na systemy: Disting (zamek bolcowy) i Disting Plus (zamek listwowy).
  • Drzwi z zamkiem listwowym (System Disting Plus) będziemy wykonywać ze zmienionym wypełnieniem w postaci sztywnej piany poliuretanowej, co przełoży się bezpośrednio na poprawę właściwości cieplnych.
  • W kolekcjach tłoczonych Nicolo, Liberto i Astre wprowadzamy możliwość zamówienia drzwi z zamkiem listwowym w czterech kolorach.
  • W kolekcjach obejmujących skrzydła gładkie w systemie Disting Plus wprowadzamy możliwość zamówienia koloru Winchester.
  • Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadzamy możliwość zamówienia samozamykacza. Co ważne, drzwi z samozamykaczem będziemy dostarczać jako komplet złożony fabrycznie, co przełoży się na prostszy montaż u klienta.
  • Wprowadzamy możliwość zamówienia nowego rodzaju szklenia Loft 01 w wybranych modelach.
  • Wprowadzamy do regularnej oferty poszerzenie ościeżnicy drewnianej, które pozwoli dopasować się wymiarem drzwi do niestandardowych otworów montażowych.

 Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem. Jest już on dostępny na naszej stronie internetowej krcenter.pl. Mogą też Państwo zapoznać się z nim klikając poniższy link.

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży lub regionalnym kierownikiem sprzedaży.

Drzwi Disting

Aktualności

2023-02-14 17:31:00

Wydaliśmy kolejną edycję katalogu drzwi zewn. stalowo-drewnianych Disting. Zacznie obowiązywać od poniedziałku 20.02.2023 r.

Czytaj więcej
2022-04-13 22:17:16

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi Disting, jaka wchodzi w życie w poniedziałek, 25 kwietnia.

Czytaj więcej
2021-12-19 21:25:51

Z okazji Świąt i Nowego 2022 Roku ślemy Państwu wyrazy wdzięczności oraz najlepsze życzenia.

Czytaj więcej

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK