Wybrany model:

Trwa obliczanie
ceny...

Kolor ościeżnicy

 • W kolorze skrzydła

Kolor progu

 • Nie wybrano

Pozostałe akcesoria

Kolor drzwi i ościeżnicy

Rodzaj szklenia

Wymiary drzwi

Szerokość skrzydła

Wysokość/drzwi na wymiar

Rodzaj zamka

Okucia

Próg, wkładki i akcesoria

Widok i sposób otwierania

 1. x

  Magia tworzenia

  Oto serce naszego systemu wizualizacyjnego. To właśnie tu dopasują Państwo wybrany model drzwi do swoich preferencji. Wszystkie opcje konfiguracyjne znajdują się w menu po prawej stronie okna. Zapraszamy do działania!

  Zaczynamy!
 2. x

  Wizualizacja drzwi

  Przed Państwem wybrany model bazowy. Jego wygląd będzie się zmieniał wraz z modyfikacjami wprowadzanymi za pomocą opcji konfiguracyjnych. Szczegóły drzwi można zobaczyć w przybliżeniu - wystarczy użyć suwaka.

  Dalej
 3. x

  Suwak

  Dzięki temu suwakowi mogą Państwo zobaczyć detale drzwi. Przesunięcie go w górę przybliża widok, przesunięcie w dół - oddala. Wizualizację drzwi można przesuwać po ekranie za pomocą lewego przycisku myszy. Każdorazowe ustawienie suwaka na dole, niezależnie od pozycji drzwi na ekranie, przywróci widok całego skrzydła.

  Dalej
 4. x

  Centruj widok

  Kliknięcie w ten przycisk ustawia modyfikowany model na środku ekranu. Opcja przydatna jest wówczas, gdy Państwo przybliżają i/ lub przesuwają drzwi po ekranie. Wówczas za pomocą jednego kliknięcia można przywrócić domyślną pozycję drzwi.

  Dalej
 5. x

  Wyczyść

  Opcja ta resetuje wszystkie modyfikacje wprowadzone w danym modelu i przywraca jego widok bazowy. Dzięki temu łatwo zacząć dostosowywanie drzwi od początku.

  Dalej
 6. x

  Wybierz tło

  Przycisk ten umożliwia zmianę tła dostosowywanych drzwi. Po jego naciśnięciu ukaże się menu z dostępnymi opcjami - wystarczy kliknąć jedną z nich, aby zobaczyć, jak prezentują się wybrane drzwi na tle konkretnej ściany. Przygotowane przez nas propozycje to opcje jasne i ciemne - dzięki temu łatwiej będzie Państwu dopasować drzwi do kolorystyki własnego domu.

  Dalej
 7. x

  Zmień widok

  Kliknięcie w ten przycisk spowoduje zmianę na widok od strony wnętrza domu.

  Przejdź do wyboru kolorów
 8. x

  Wybór koloru drzwi

  W tym miejscu zmienią Państwo kolor modelu bazowego. Do dyspozycji oddano pełną gamę kolorów, w jakiej dostępne jest wybrane wcześniej skrzydło drzwiowe. Uwaga: nie każdy kolor dostepny jest w każdej szerokości!

  Wybierz rodzaj szklenia
 9. x

  Wybór rodzaju szklenia

  Kolejnym krokiem jest wybór szyby w modelach przeszklonych. Dzięki wizualizacji zobaczą Państwo także stopień przeźroczystości szyb oraz ich refleksyjność.

  Wybierz szerokość
 10. x

  Wybór szerokości skrzydła

  Szerokość skrzydła jest nie tylko szczegółem technicznym - ma także wpływ na wygląd drzwi. W tym miejscu podejrzą Państwo, jak wyglądają poszczególne modele w dostępnych dla nich szerokościach.

  Wybierz tyb zamka
 11. x

  Wybór typu zamka

  Ta sekcja pozwala na wybranie typu zamka montowanego w drzwiach. Wybór zamka nie wpływa na wygląd drzwi.

  Wybierz klamkę oraz rozetę
 12. x

  Dopasowanie klamki oraz rozety

  W tej sekcji zaprezentowano wszystkie dostępne dla poszczególnych modeli drzwi klamki i rozety. To nie tylko niezbędne wyposażenie, ale także elementy mające duże znaczenie dla estetyki drzwi.

  Wybierz akcesoria
 13. x

  Pozostałe akcesoria

  Lista ta prezentuje wybrane przez Państwa dodatkowe wyposażenie drzwi.

  Określ sposób otwierania
 14. x

  Wybór sposobu otwierania

  Dopasowany do Państwa potrzeb sposób otwierania decyduje o komforcie korzystania z drzwi. W tym miejscu można wybrać także stronę montażu zawiasów.

  Dalej
 15. x

  Panel nawigacyjny

  Ten przycisk przeniesie Państwa do menu, w którym zgromadzone zostały odnośniki do najważniejszych informacji o wszystkim, co się wiąże z drzwiami Disting.

  Dalej
 16. x

  Cena orientacyjna

  Wybór elementów, które wypływają na cenę drzwi spowoduje aktualizację ceny orientacyjnej.

  Dalej
 17. x

  Gotowe!

  Jeśli na ekranie widzą Państwo drzwi spełniające Państwa wymagania i oczekiwania - wystarczy kliknąć przycisk "Gotowe". Przenosi on do podsumowania, w którym sprawdzić można wszystkie składowe zamówienia, a następnie wysłać je do realizacji.

  Ok!

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK