Parma 12b

Dostępne szyby

Lustro Czarny antisol

Dostępne okleiny

Orzech Dąb złoty Antracyt Biały Winchester

Cena

Sprawdź cenę w w katalogu

Parma 12b to model z aluminiową, smukłą ramką wokół szyby rozciągającą się na niemal całą wysokość skrzydła. 

Konstrukcja

W modelu Parma 12b szyba otoczona jest panelem ze szczotkowanego aluminium anodowanego na kolor patina. Proces anodowania podnosi odporność panelu na warunki atmosferyczne - jest to rozwiązanie znacznie lepsze niż malowanie proszkowo. 

Skrzydło w drzwiach Parma 12b ma grubość aż 68 mm. Produkowane jest z blachy ocynkowanej ogniowo, a w jego wnętrzu znajduje się wzmacniająca konstrukcję rama z drewna klejonego warstwowo. Ponadto skrzydło kryje płytę termoizolacyjną, dzięki której drzwi dobrze chornią ciepło.

Ościeżnica wykonana jest z drewna. W standardzie pokrywamy ją tą samą okleiną, co skrzydło (opcje opisane są w katalogu). Stosujemy technikę okleinowania bez łączeń na krawędziach!

Zaletą drzwi jest dobra cyrkulacja powietrza. 

Zapraszamy do zapoznania się z przekrojem drzwi Disting, który przedstawia zalety konstrukcji w formie wizualnej.

Wyposażenie

W zestawie znajdują się skrzydło, ościeżnica drewniana oraz próg aluminiowy-drewniany. Szczegółowe informacje o dostępnych kolorach - zarówno skrzydła, jak i progu oraz ościeżnicy - znajdują się w katalogu. 

Na wyposażeniu drzwi znajdują się między innymi:

  • dwa zamki trójbolcowe lub zamek listwowy z dodatkowymi punktami ryglowania
  • bolce antywyważeniowe,
  • trzy zawiasy 3D
  • oraz uszczelki (fabrycznie zainstalowane).
Cecha Wartość
Możliwość skrócenia drzwi Drzwi skrócone instalowane są zawsze na progu wysokim. Skrócenie polega na obcięciu skrzydła i ościeżnicy. Szczegóły są dostępne w bieżącej wersji katalogu Disting.
Wyposażenie standardowe Zamek górny i dolny (oba trójbolcowe) - w standardowej wersji drzwi, bolce antywyważeniowe, zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, próg aluminiowo-drewniany niski - w standardowej wersji drzwi
Rozmiar wkładki 40/50
Uszczelki W skrzydle (z czterech stron), w ościeżnicy oraz progu
Dostępne szyby Lustro, czarny antisol
Dostępne okleiny Orzech, dąb złoty, antracyt, biały, winchester
Warianty progu Niski - w standardzie dla drzwi o typowej wysokości; wysoki - w standardzie dla drzwi skracanych lub na zamówienie
Warianty drzwi Z zamkiem trójbolcowym (standard) oraz z zamkiem listwowym
Sposób otwierania Drzwi otwierane na zewnątrz, drzwi otwierane do wewnątrz; lewe lub prawe
Wypełnienie skrzydła Wypełnienie termoizolacyjne
Pokrycie ościeżnicy Okleina PVC w kolorze skrzydła
Konstrukcja ościeżnicy Drewniana
Pokrycie skrzydła Okleina PVC w kolorach wymienionych w opisie
Konstrukcja skrzydła Blacha ocynkowana ogniowo wzmocniona drewnianym ramiakiem
Grubość skrzydła 68 mm
Zewnętrzny wymiar ościeżnicy „80” (897 x 2060 mm), „90” (1020 x 2080 mm), „100” (1120 x 2080 mm); wymiary rzeczywiste mogą minimalnie odbiegać od podanych i dotyczą drzwi standardowych
Gwarancja 24 miesiące
Szerokość skrzydła „80”, „90”, „100”
Uwagi/ Informacje dodatkowe Dostępność poszczególnych opcji zależy od wybranej konfiguracji drzwi. Szczegóły znajdą Państwo w bieżącej wersji katalogu Disting.

Dostępność kolorów i szerokości drzwi może być różna w zależności od wybranej konfiguracji drzwi. Szczegóły dostępne są w bieżącym katalogu drzwi Disting oraz u sprzedawców.

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK