Parma 12

Dostępne szyby

Lustro Czarny antisol

Dostępne okleiny

Orzech Dąb złoty Antracyt Biały Winchester

Cena

Sprawdź cenę w w katalogu

Parma 12 to model drzwi o minimalistycznym wzornictwie, który wyróżnia m.in. patynowy panel wokół wąskiej szyby. 

Konstrukcja

W drzwiach Parma 12 szyba otoczona panelem ze szczotkowanego aluminium anodowanego na kolor patina znajduje się pośrodku skrzydła. Sposób produkcji i montażu panelu sprawia, że jest on bardzo odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zwracamy uwagę, że nie malujemy panelu proszkowo, lecz kolor uzyskujemy w pocesie anodowania! Dostępne warianty szyb wymienione są powyżej. 

Ościeżnica stanowiąca oparcie dla skrzydła wykonana jest z drewna. Skrzydło ma 68 mm grubości. Zbudowane jest z blachy ocynkowanej ogniowo. W jego wnętrzu znajduje się ramiak z drewna klejonego warstowo, który dodatkowo wzmacnia skrzydło. Znajdą tam Państwo także płytę termoizolacyjną, która poprawia parametry i chroni ciepło.

W skrócie, konstrukcja drzwi Disting zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i trwałość. Korzystnie wpływa także na ochronę ciepła.

Zapraszamy do zobaczenia przekroju drzwi Disting

Wyposażenie

W zestawie oprócz skrzydła znajduje się ościeżnica drewniana oraz próg drewniano-aluminiowy (dostępny w kilku kolorach). Wyposażenie zestawu stanowią ponadto: dwa zamki trójbolcowe lub zamek listwowy, bolce antywyważeniowe, zawiasy 3D oraz uszczelki. 

Polecamy zakup akcesoriów, których ofertę znajdą Państwo m.in. w katalogu.

Cecha Wartość
Możliwość skrócenia drzwi Drzwi skrócone instalowane są zawsze na progu wysokim. Skrócenie polega na obcięciu skrzydła i ościeżnicy. Szczegóły są dostępne w bieżącej wersji katalogu Disting.
Wyposażenie standardowe Zamek górny i dolny (oba trójbolcowe) - w standardowej wersji drzwi, bolce antywyważeniowe, zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, próg aluminiowo-drewniany niski - w standardowej wersji drzwi
Rozmiar wkładki 40/50
Uszczelki W skrzydle (z czterech stron), w ościeżnicy oraz progu
Dostępne szyby Lustro, czarny antisol
Dostępne okleiny Orzech, dąb złoty, antracyt, biały, winchester
Warianty progu Niski - w standardzie dla drzwi o typowej wysokości; wysoki - w standardzie dla drzwi skracanych lub na zamówienie
Warianty drzwi Z zamkiem trójbolcowym (standard) oraz z zamkiem listwowym
Sposób otwierania Drzwi otwierane na zewnątrz, drzwi otwierane do wewnątrz; lewe lub prawe
Wypełnienie skrzydła Wypełnienie termoizolacyjne
Pokrycie ościeżnicy Okleina PVC w kolorze skrzydła
Konstrukcja ościeżnicy Drewniana
Pokrycie skrzydła Okleina PVC w kolorach wymienionych w opisie
Konstrukcja skrzydła Blacha ocynkowana ogniowo wzmocniona drewnianym ramiakiem
Grubość skrzydła 68 mm
Zewnętrzny wymiar ościeżnicy „80” (897 x 2060 mm), „90” (1020 x 2080 mm), „100” (1120 x 2080 mm); wymiary rzeczywiste mogą minimalnie odbiegać od podanych i dotyczą drzwi standardowych
Gwarancja 24 miesiące
Szerokość skrzydła „80”, „90”, „100”
Uwagi/ Informacje dodatkowe Dostępność poszczególnych opcji zależy od wybranej konfiguracji drzwi. Szczegóły znajdą Państwo w bieżącej wersji katalogu Disting.

Dostępność kolorów i szerokości drzwi może być różna w zależności od wybranej konfiguracji drzwi. Szczegóły dostępne są w bieżącym katalogu drzwi Disting oraz u sprzedawców.

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK