Otello 17b

Dostępne szyby

Lustro

Dostępne okleiny

Orzech Dąb złoty Antracyt Biały Winchester

Cena

Sprawdź cenę w w katalogu

Model Otello 17b to drzwi o wymyślnym designie. Wzrok przykuwa tu szyba o fantazyjnym kształcie, która wraz z aluminiowymi ramkami tworzy nowoczesną kompozycję dla wymagających.

Konstrukcja

Model Otello 17b to drzwi stalowo-drewniane, które Klienci cenią za niezawodność. Ich konstrukcja oparta na skrzydle z ocynkowanej blachy oraz ościeżnicy z drewna iglastego to gwarancja pracy przez wiele lat. Drzwi cieszą się też bardzo dobrymi parametrami w zakresie izolacyjności termicznej i akustycznej. Skrzydło zostało oklejone okleiną PVC o wysokiej jakości, odporną na zadrapania. A przy tym świetnie wyglądają: dobry wygląd zapewnia im okleina PVC najwyższej jakości. Skrzydło drzwi ma grubość aż 68 mm.

Wyposażenie

Nabywając model Otello 17b otrzymują Państwo w cenie stalową ościeżnicę, aluminiowo-drewniany próg, fabrycznie zainstalowane uszczelki, dwa niezależne zamki oraz blacha zaczepowa. Przygotowaliśmy jednak bogatą ofertę wyposażenia i usług za dopłatą. Zachęcamy do zapoznania się z nimi!

Kreator

Drzwi są dostępne w wielu kolorach i opcjach, dzięki czemu mogą być przystosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z naszego kreatora, którego obsługa jest banalnie prosta i przyjemna. Zapraszamy!

Cecha Wartość
Możliwość skrócenia drzwi Drzwi skrócone instalowane są zawsze na progu wysokim. Skrócenie polega na obcięciu skrzydła i ościeżnicy. Szczegóły są dostępne w bieżącej wersji katalogu Disting.
Wyposażenie standardowe Zamek górny i dolny (oba trójbolcowe) - w standardowej wersji drzwi, bolce antywyważeniowe, zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, próg aluminiowo-drewniany niski - w standardowej wersji drzwi
Rozmiar wkładki 40/50
Uszczelki W skrzydle (z czterech stron), w ościeżnicy oraz progu
Dostępne szyby Lustro
Dostępne okleiny Orzech, dąb złoty, antracyt, biały, winchester
Warianty progu Niski - w standardzie dla drzwi o typowej wysokości; wysoki - w standardzie dla drzwi skracanych lub na zamówienie
Warianty drzwi Z zamkiem trójbolcowym (standard) oraz z zamkiem listwowym
Sposób otwierania Drzwi otwierane na zewnątrz, drzwi otwierane do wewnątrz; lewe lub prawe
Wypełnienie skrzydła Wypełnienie termoizolacyjne
Pokrycie ościeżnicy Okleina PVC w kolorze skrzydła
Konstrukcja ościeżnicy Drewniana
Pokrycie skrzydła Okleina PVC w kolorach wymienionych w opisie
Konstrukcja skrzydła Blacha ocynkowana ogniowo wzmocniona drewnianym ramiakiem
Grubość skrzydła 68 mm
Zewnętrzny wymiar ościeżnicy „80” (900 x 2060 mm), „90” (1020 x 2080 mm), „100” (1120 x 2080 mm); wymiary rzeczywiste mogą minimalnie odbiegać od podanych i dotyczą drzwi standardowych
Gwarancja 24 miesiące
Szerokość skrzydła „80”, „90”, „100”
Uwagi/ Informacje dodatkowe Dostępność poszczególnych opcji zależy od wybranej konfiguracji drzwi. Szczegóły znajdą Państwo w bieżącej wersji katalogu Disting.

Dostępność kolorów i szerokości drzwi może być różna w zależności od wybranej konfiguracji drzwi. Szczegóły dostępne są w bieżącym katalogu drzwi Disting oraz u sprzedawców.

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK