Otello 01

Dostępne szyby

Brak

Dostępne okleiny

Orzech Dąb złoty Antracyt Biały Winchester

Cena

Sprawdź cenę w w katalogu

Model Otello 01 przekona wielbicieli prostoty. To drzwi, w które wpisaliśmy nowoczesność i minimalizm.

Konstrukcja

Drzwi te łączą w sobie zalety drewna oraz trwałość stali. Ich skrzydło składa się z blachy ocynkowanej ogniowo, którą pokrywamy najwyższej jakości folią PVC. Na straży najlepszych właściwości termoizolacyjnych stoi płyta styropianowa, która chroni przed przemarzaniem. Pokryta okleiną PVC w kolorze skrzydła ościeżnica jest wykonana z klejonego drewna iglastego – gwarantuje to brak ryzyka wystąpienia niebezpiecznego mostka termicznego. Drzwi dostępne są w wersji o grubości 68 mm.

Wyposażenie

Otello 1 należy do ekskluzywnej rodziny drzwi, wobec czego również wyposażenie, jakie Państwo otrzymują, jest ekskluzywne. W jego skład wchodzą solidny próg, uszczelka w skrzydle i ościeżnicy, okapnik, dwa niezależne zamki i blacha zaczepowa regulowana.

Kreator

Prostota modelu Otello 01 daje możliwość stworzenia ciekawej kompozycji zarówno z innymi elementami ich wyposażenia, jak i z ogólnym charakterem Państwa domu. Zapraszamy do naszego kreatora drzwi, w którym dopasują Państwo ich szczegóły do swoich potrzeb!

Cecha Wartość
Możliwość skrócenia drzwi Drzwi skrócone instalowane są zawsze na progu wysokim. Skrócenie polega na obcięciu skrzydła i ościeżnicy. Szczegóły są dostępne w bieżącej wersji katalogu Disting.
Wyposażenie standardowe Zamek górny i dolny (oba trójbolcowe) - w standardowej wersji drzwi, bolce antywyważeniowe, zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, próg aluminiowo-drewniany niski - w standardowej wersji drzwi
Rozmiar wkładki 40/50
Uszczelki W skrzydle (z czterech stron), w ościeżnicy oraz progu
Dostępne szyby Brak
Dostępne okleiny Orzech, dąb złoty, antracyt, biały, winchester
Warianty progu Niski - w standardzie dla drzwi o typowej wysokości; wysoki - w standardzie dla drzwi skracanych lub na zamówienie
Warianty drzwi Z zamkiem trójbolcowym (standard) oraz z zamkiem listwowym
Sposób otwierania Drzwi otwierane na zewnątrz, drzwi otwierane do wewnątrz; lewe lub prawe
Wypełnienie skrzydła Wypełnienie termoizolacyjne
Pokrycie ościeżnicy Okleina PVC w kolorze skrzydła
Konstrukcja ościeżnicy Drewniana
Pokrycie skrzydła Okleina PVC w kolorach wymienionych w opisie
Konstrukcja skrzydła Blacha ocynkowana ogniowo wzmocniona drewnianym ramiakiem
Grubość skrzydła 68 mm
Zewnętrzny wymiar ościeżnicy „80” (900 x 2060 mm), „90” (1020 x 2080 mm), „100” (1120 x 2080 mm); wymiary rzeczywiste mogą minimalnie odbiegać od podanych i dotyczą drzwi standardowych
Gwarancja 24 miesiące
Szerokość skrzydła „80”, „90”, „100”
Uwagi/ Informacje dodatkowe Dostępność poszczególnych opcji zależy od wybranej konfiguracji drzwi. Szczegóły znajdą Państwo w bieżącej wersji katalogu Disting.

Dostępność kolorów i szerokości drzwi może być różna w zależności od wybranej konfiguracji drzwi. Szczegóły dostępne są w bieżącym katalogu drzwi Disting oraz u sprzedawców.

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK