Astre 13

Dostępne szyby

Lustro Czarny antisol

Dostępne okleiny

Orzech Dąb złoty Antracyt

Cena

Sprawdź cenę w w katalogu

Model Astre 13 cechuje się patynową ramką wokół szerokiej szyby oraz prostymi tłoczeniami.

Konstrukcja

W modelu Astre 13 pionowa szyba otoczona ramką anodowaną na kolor patina znajduje się w centralnej części skrzydła. Dostępne warianty przeszkleń wymienione są powyżej. 

Skrzydła Disting wykonane są z blachy ocynkowanej ogniowo i dodatkowo wzmacniane drewnianym ramiakiem. Z kolei ościeżnica wykonana jest z drewna, pokrytego tą samą okleiną, co skrzydło. To bardzo dobre połączenie, które zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i trwałość. 

Skrzydło ma grubość 68 mm.

Przygotowaliśmy dla Państwa zdjęcia, które prezentują zaawansowaną konstrukcję drzwi Disting. 

Wyposażenie

W zestawie otrzymują Państwo ościeżnicę drewnianą, próg drewniano-aluminiowy o wzmacnianej powierzchni (dostępny w kilku kolorach) oraz oczywiście skrzydło.

Na wyposażeniu drzwi znajdują się dwa niezależne zamki trójbolcowe, bolce antywyważeniowe, zawiasy 3D, jak również fabrycznie zainstalowane uszczelki. 

Cecha Wartość
Możliwość skrócenia drzwi Drzwi skrócone instalowane są zawsze na progu wysokim. Skrócenie polega na obcięciu skrzydła i ościeżnicy. Szczegóły są dostępne w bieżącej wersji katalogu Disting.
Wyposażenie standardowe Zamek górny i dolny (oba trójbolcowe) - w standardowej wersji drzwi, bolce antywyważeniowe, zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, próg aluminiowo-drewniany niski - w standardowej wersji drzwi
Rozmiar wkładki 40/50
Uszczelki W skrzydle (z czterech stron), w ościeżnicy oraz progu
Dostępne szyby Lustro, czarny antisol
Dostępne okleiny Orzech, dąb złoty, antracyt
Warianty progu Niski - w standardzie dla drzwi o typowej wysokości; wysoki - w standardzie dla drzwi skracanych lub na zamówienie
Warianty drzwi Z zamkiem trójbolcowym (standard)
Sposób otwierania Drzwi otwierane na zewnątrz, drzwi otwierane do wewnątrz; lewe lub prawe
Wypełnienie skrzydła Wypełnienie termoizolacyjne
Pokrycie ościeżnicy Okleina PVC w kolorze skrzydła
Konstrukcja ościeżnicy Drewniana
Pokrycie skrzydła Okleina PVC w kolorach wymienionych w opisie
Konstrukcja skrzydła Blacha ocynkowana ogniowo wzmocniona drewnianym ramiakiem
Grubość skrzydła 68 mm
Zewnętrzny wymiar ościeżnicy „90” (1020 x 2080 mm); wymiary rzeczywiste mogą minimalnie odbiegać od podanych i dotyczą drzwi standardowych
Gwarancja 24 miesiące
Szerokość skrzydła „90”
Uwagi/ Informacje dodatkowe Dostępność poszczególnych opcji zależy od wybranej konfiguracji drzwi. Szczegóły znajdą Państwo w bieżącej wersji katalogu Disting.

Dostępność kolorów i szerokości drzwi może być różna w zależności od wybranej konfiguracji drzwi. Szczegóły dostępne są w bieżącym katalogu drzwi Disting oraz u sprzedawców.

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK