Pochwyt Profile (czarny)

Pochwyt profile to nowoczesny sposób otwierania drzwi, znany już z naszej oferty. Teraz jest dostępny także w kolorze czarnym!

Pochwyty zyskały uznanie nie tylko w budynkach użyteczności publicznej, ale także w domach. Znany już z naszej oferty pochwyt Profile cieszy się ogromnym powodzeniem. Dlatego teraz dostępny jest również w kolorze czarnym! Świetnie skomponuje się z czarnymi okuciami oraz drzwiami z naszej oferty, które posiadają ozdoby w tym kolorze. 

Za doskonałym wyglądem pochwytu kryje się ponadto wysoka jakość. Wykonany jest z trwałych materiałów, dzięki którym może być używany nawet w warunkach podwyższonej intensywności pracy. Kolor pozostanie niezmieniony, powierzchnia też przez wiele lat. Wszystko dzięki temu, że jego powierzchnia jest anodowana na czarno, a nie malowana.

Pochwyt jest dostępny w wersjach o długości 120 i 170 cm. Jako jedni z nielicznych na rynku montujemy pochwyt tak, że elementy montażowe nie są widoczne po stronie domu. Takie rozwiązanie znacznie podwyższa estetykę wykonania drzwi.

Cena

od 610,00 PLN netto
Nazwa Cena
Pochwyt Profile (czarny) - 120 cm 610,00 PLN netto
Pochwyt Profile (czarny) - 170 cm 630,00 PLN netto

Wykorzystujemy cookies w celu monitorowania oglądalności naszej strony internetowej – dzięki temu możemy lepiej dostosować jej zawartość do Państwa oczekiwań. Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki prywatności.

OK